Propunere scenariu

Imbunatatim scenariile pe care le jucam

Propunere scenariu

by Dan Tue Sep 22, 2015 10:28 am
Timpul de joc 4 ore, respawnul 10 min pentru echipe si 5 pentru contractori. Contractori nu pot fi mai mult de 5 si sunt proprietari rafinariei, minele produc la 15 minute o pungulita cu carbune care daca nu e dusa in rafinarie si procesata ( 5 min) nu valoreaza nimic, dupa procesare carbunele valoreaza 1000, plantatiile la 15 minute produc orez care nu trebuie procesat si poate fi vandut direct cu 500 punga. Antena poate fi data jos decat de inginerul desemnat de la inceputul jocului si trebuie sa stea 5 min langa ea pentru a o dezactiva, daca acesta reuseste echipa care a primit acesta rusine nu va mai avea comunicatii timp de 60 min din momentul in care a repus antena in slot ( pierde comunicatiile cand inginerul lasa antena jos dar intra in contorizare ora deabea dupa ce pun antena in slot ). In camera de rafinare nu pot fi mai mult de 5 oameni simultan. Contractori dupa ce primesc plata pe un contract nu pot decat sa asiste la atingerea obiectivelor, NU POT INTERVENI IN GAME PLAY decat ca ajutor pentru echipa care i a contractat. Contractele succesive fara a lasa 30 min contractori liberi se platesc dublu ( 1 = 1000; 2= 2000; 3 = 4000; 3 e nr maxim de contracte succesive care le poate avea o echipa cu contractorii). Nu imi mai vin acum in minte dar imi vor mai veni lucruri.
Attachments
Propunere scenariu.jpg
Asa o vad eu acum cum spuneti si voi..........
Propunere scenariu.jpg (486.08 KiB) Viewed 3765 times

Re: Propunere scenariu

by trickboy Tue Sep 22, 2015 10:38 am
[ZOOM IN]Image
trickboy

by chesterik Tue Sep 22, 2015 10:45 am
Cine care banii?
Daca respectivul moarte, are cineva dreptul de a prelua banii? Daca da, cine?

by BlackDragon Tue Sep 22, 2015 2:43 pm
Ambele mine pot fi folosite de o singura echipa, atunci cand e cucerita cea a adversarilor, inclusiv plantatia?

by Dan Tue Sep 22, 2015 10:49 pm
chesterik wrote:Cine care banii?
Daca respectivul moarte, are cineva dreptul de a prelua banii? Daca da, cine?

Daca respectivul moare lasa bani sau materialele ( grau, cardune, diamante) jos impreuna cu banderola de transport valori si poate fi ridicata de oricine este in viata cu conditia sa isi puna banderola de transport valori imediat ce intra in posesia banilor sau a materialelor.

by Dan Tue Sep 22, 2015 10:51 pm
BlackDragon wrote:Ambele mine pot fi folosite de o singura echipa, atunci cand e cucerita cea a adversarilor, inclusiv plantatia?

Minele si plantatiile nu au proprietari, este adevarat ca sunt in pozitii mai favorabile pentru uni dar ele produc pentru cel care da drumu la timer si sta acolo timp de 15 min.

Sort By