[28-05-2015] Joc De Noapte!

Rechinii de noapte in zilele de joi nu au stare. Jocuri cu un grad de dificultate mai ridicat care pot pune probleme pana si celor mai experimentati jucatori.

[28-05-2015] Joc De Noapte!

by trickboy Sun May 24, 2015 10:17 am
[JOC DE NOAPTE] Salutare tuturor !
Jocul de noapte se tine la data de 28-05-2015/JOI. Prezenta se va face pe baza legitimatiei de membru A.C.C. cei ce nu detin legitimatie A.C.C vor achita cotizatie non membru in valoare de 10 ron. Adunarea se face la ora 19:30 PM la OMV ABATOR, 20:00 PM ne punem in miscare catre locatia de joc SERE/ZONA CET iar la 20:30 start joc si va dura 3 ore.

Replici admise DOAR pistoale si shotgun-uri pana in 110m/s. (Atentie! Puteti fi sanctionati in baza regulamentului A.C.C daca replica dumneavoastra nu corespunde limitei de viteza impuse).

Mai multe detalii la briefing!

OBLIGATORIU:

Regulament de ordine interioara citit;
veste reflectorizante;
ochelari de protectie;
masurare replica pe crono ACC.

Recomandare:
Lanterna sau Sclipitor spate bicicleta Blinker

Harta GPS:
Image
trickboy

Re: [28-05-2015] Joc De Noapte!

by trickboy Wed May 27, 2015 6:47 pm
Propun urmatorul scenariu de joc:
Vor fi in total 2 echipe, rosu si albastru. Respawn-ul ambelor echipe va fi de 1 minut pe ceas. Fiecare dintre echipe trebuie sa captureze obiectul din cladirea echipei adverse si sa il returneze in respawn-ul propriu. Persoana care ridica obiectivul nu are voie sa traga in alti jucatori si este obligat sa duca "obiectul" direct in respawn. Daca pe parcursul traseului pana la respawn acesta este "mort" trebuie sa returneze obiectul inapoi in pozitia din care l-a ridicat. Nu are voie sa paseze obiectul altui coechipier. Aducerea obiectului in respawn rezulta in stop joc si castigarea unui punct. Echipa cu cele mai multe puncte pana la finalul jocului de noapte este considerata castigatoare. Mai multe detalii la briefing.
Image
trickboy

by alpha112 Thu May 28, 2015 7:31 am
prezent

by trickboy Thu May 28, 2015 9:44 am
Prognoza Meteo:
Image
trickboy

by trickboy Fri May 29, 2015 12:09 am
In numele A.C.C va multumesc pentru prezenta si fair play. EVENIMENT INCHEIAT.
trickboy

Sort By